تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

این زن حقش را میخواهد ؟!

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵
بازدید : 284 نفر

داستان ...
چون هم زمان (با یکی دوماه اختلاف) از فیلم "لانتوری" اکران شد، 100% تحت تاثیر آن فیلم خوب قرار میگیرد و ای کاش عوامل این فیلم کمی در اکران آن تعلل میکردند یا زودتر از لانتوری آن را به نمایش میگذاشتند.
داستان فیلم "آب دوغ خیاری" بود و بس !!! خیلی ساده !! بدون کوچکترین پیچیدگی ... ( برعکس لانتوری ) چیز دیگه ای در مورد داستان نمیتوان گفت !
تنها نقطه مثبت این فیلم ، همان نقطه ضعف لانتوری بود !! یادتان باشد ، "قرار نیست همه ببخشند"

 

بازیگران ...
میترا حجار » عزیزم شما که هر سال 18 تا فیلم بازی نمیکنی، 2 تا نهایتا بازی میکنی... میشه بیشتر در انتخاب فیلم دقت کنید ؟! حجار در اکثر سکانس های فیلم با روبند حاضر میشد اما در 80% موارد میشد مطمئن بود که هیچ گیریمی زیر روبند نیست... آقای کارگردان ، مردم را احمق فرض نکنید  ... بازی حجار هیچ چیز خاصی نداشت نه خوب نه بد ! نه هیچی !!! اصلا شخصیتی را بازی نمیکرد که بتواند خوب یا بد باشد!!! فقط یک کاراکتر را بازی میکرد که در همین حد معمولی هم بود...

افسانه پاکرو » بازی ضعیف یا حتی افتضاح !!! باز پسرهای چشم و ابرو قشنگ سینمای ایران قابل تحمل تر هستند ... شما هم بهتر است به حیطه کارشناسی خود یعنی نقاشی برگردید... بعد از حدود 10 کار سینمایی همچنان بی روح و بد بازی میکنید...

لعیا زنگنه » لعیایی که ظاهرا پیر نمیشود و همچنان 98% بازی خود را با چشم و ابرویی انجام میدهد که واقعا بیننده را مسخ میکند. تنها عنصر خوب این فیلم ، زنگنه بود که از نگاهش عشق به شوهرش میبارید. زنگنه نشان داد همچنان بازیگر قدرتمندی است و با اینکه فیلم نامناسبی را برای بازی انتخاب کرده بود اما خودش خوب بود. تنها نکته منفی در نقش زنگنه ، گریم فوق العاده ضعیفش بود که ظاهرا قصد داشت او را حدود 30-35 ساله نشان دهد

کامران تفتی » هرچند در نقش های لات و لوتی خوب ظاهر میشود اما کارگردان حتی نتوانسته بود از این خصوصیت تفتی هم بهره ببرد ... در لحظاتی از داستان که قرار بود قصاص انجام شود فکر میکردم، چـــــــــــــــــقدر نویدمحمدزاده بهتر بود

 

گریم ...
در این مدل فیلم ها، گریم مبحث مهمی به شمار میرود. خصوصا وقتی میخواهید چهره مورد حمله "اسیدپاشی" را به نمایش بگذارید... چهره بازیگر لانتوری و رویدادی که برایش ساخته بودند کجا و چهره میرا حجار که ظاهرا با 200 هزار تومان گریم به آن رسیده بودند کجا !! وقتی دیدیمش، هیچکس دلش ریش نشد، هیچکس عصبی نشد و فقط دل ها سوخت، اگر سوخته باشد.
به هر حال گریم خوب نبود، مشکلی نیست ! حداقل چهره بدگریم شده را 100 بار نشان ندهید.


روده درازی در مورد این فیلم خصوصا بعد از لانتوری، بی دلیل است! والسلام

 

 

 

 

 


سه شنبه شب برای دیدن این فیلم به پردیس صادقیه رفتم ...

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.