تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

نگاهی به اسب بخار و خودروبانک

جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵
بازدید : 3443 نفر

طوری با هم هماهنگ شدند که عملا موازی کاری نمیکنند و اگر هردو ویدئو را در مورد یک خودرو ببینید ، مطمئنا اطلاعات بهتری به دست میآورید.

 خودرو بانک

در سایت خودروبانک ، با اجرای محسن آل طه که از بچه های خوش تیپ به شما میآید، برنامه ضبط میشود. مواردی که در این ویدئو ها میتوانید ببینید اطلاعات بروشوری خودرو با کمی آب و تاب اضافه و یه چهره دوست داشتنی همراه است.

 

اسب بخار

اما در اسب بخار، دو مجری در برنامه حضور دارند، تفضلی و دلاور ... یکی درشت ، یکی ریز ... یکی ژاپنی سوار ، یکی چینی سوار ... یکی نویسنده مجله های تخصصی خودرو و دیگری ظاهرا تا قبلاز اسب بخار فقط یک مشتاق!!! بوده است.
هر دو دوست داشتنی و خوشمزه هستند. سعی میکنند هرچه در دل دارند را جلوی دوربین در مورد خودرو بگویند هرچند که گاهی آگهی تبلیغاتی درست میکنند و کاملا مشخص است که جنس حرفهایشان عوض میشود ...


هر دو مجموعه خوب پیش میروند اما ای کاش به جای چک های کرمان موتور!!! به فشاری که میتوانند به روی کرمان موتور ( و امثالهم ) بیاورند تمرکز کنند و به جای تعریف کردن های بی دلیل با فشار به روی کارخانه ها ، آنها را مجبور به بالا بردن کیفیت کنند.
چندی پیش در مورد BYD و 820 هر دو سایت یه آگهی تبلیغاتی درست کردند و نه یک تست و بررسی !!!
همین افراد که از کیفیت افتضاح داشبور 820 راحت عبور میکنند ، به کیفیت داشبورد آلفارومئو و  النترا  گیر میدهند.

بچه ها میشه راحت زحمت هاتونو با "چک" عوض کنید اما کمی دورتر را ببینید... لطفا


چند وقتی است که دو سایت در حال آماده سازی دو مدل متفاوت ویدئو از تست و بررسی ماشین ها هستند ...

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.