تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

هفت ماهگی

سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
بازدید : 1214 نفر

دیشب برای دیدن "هفت ماهگی" رفتیم به مجموعه کوروش! شب ساعت 11 فیلم شروع میشد و در سالن البرز... خدا رو شکر نه به ترافیک کوروش خوردیم و نه با سالن اتاق خوابی طرف بودیم!  البته عزیزانی که تشریف میارن سینما هم دقت بکنند سینما جای "ور زدن" ، "دل و قلوه سیخ کردن" و کلا انواع "سیخ کردن ها" نیست! کمی شعور لازم هست تا بفهمید در صورت بی مکانی نباید بیاین سینما! جدا از اینکه ممکن چهارتا خانواده اونجا باشن، برای شما هم لذت نصف و نیمه داره و کلا کار درستی هم نیست.

بگذریم !!!!

فیلم در شاید موضوع کلیشه شده "خیانت" را پیگیری میکرد اما در مجموع فیلمی تکراری نبود. بازی های بسیار خوبی در فیلم دیدیم که هرکدام در جای خود خوب پیاده شده بودند.
حامد بهداد مثل همیشه بود، همون بهدادی که میشناسیم و اگر دوستش داریم ، پس حامد خوبی بود...
باران کوثری ثابت کرد که هرگز در هیچ قابی جا نمیشود و همیشه چیز هایی جدید برای ارائه دارد...
پگاه خانم آهنگرانی هم فوق العاده بود و از دیدنش بازیش لذت بردم....

در مورد موضوع و داستان دوست ندارم خیلی حرف بزنم چون داستان نسبتا پهن پیکری به شمار میاد و اتفاقات مربوط و تو در تویی داشت.... اما در مجموع لذت بردیم ....

هاتف علیمردانی کارگردان این فیلم ، شاهکاری هم به نام "کوچه بی‌نام" در کارنامه دارد که میتوانید با نگاه به آن فیلم حدس بزنید سبک  کاریش به چه شکلی است. من اسم کارگردان و کارهای پیشین او را نمیدانستم اما وقتی داشتم فیلم رو نگاه میکردم ناخدآگاه گفتم نقش پگاه آهنگرانی دقیقا همان نقش باران کوثری در "کوچه بی نام" است. همان تیپ و شخصیت !!! میشد جای باران و پگاه در این فیلم جا به جا بشه ... خوب حالا میدونم چرا آن نقش به باران نرسید ...


داستان غم انگیر خیانت هایی که زندگی را تباه میکند.

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.