تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

بادیگار ، فیلم قابل احترامی دیگر از حاتمی کیا

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵
بازدید : 1273 نفر

اطلاعات فیلم »
خلاصه داستان:
حیدر ذبیحی ( پرویز پرستویی ) محافظ پا به سن گذاشته ای است که پس از سالها حفاظت از جان افراد مهم کشور، حالا به حفاظت یک دانشمند هسته ای گمارده شده است اما...

کارگردان :
ابراهیم حاتمی کیا : متولد 1340 در تهران و یکی از شناخته شده ترین فیلمسازان پس از انقلاب اسلامی می باشد. حاتمی کیا سازنده آثار مشهوری از جمله « دیده بان » ، « آژانس شیشه ای » و « مهاجر » بوده که همواره در نظرسنجی ها به عنوان فیلمهای محبوب مردم و منتقدین شناخته شده اند.


نگاه من »

تلاش حاتمی کیا قابل احترام است. مثل همیشه المان هایی که عادت داریم در فیلم هایش ببینیم را میبینیم ...
از سویی قهرمان داستان، ذبیحی ظاهرا به "نشت عقیدتی" متهم است ولی کاملا واضح میشود که نه تنها "نشتی" در وجودش نیست بلکه خیلی هم دقیق میداند چه میکند.
به نظر من این داستان سیاسی ، بهترین مسکن برای سینمای "جامعه زده" ماست که هر فیلمی میبینیم به مسائل اجتماعی میپردازد و این به دردی به درمان تبدیل شده، ظاهرا!!!!

اگر به صحنه های فیلم ریز شویم ... جاهایی مثل "کافی شاپ" همه آنها که رفته اند "خودفروخته" شمرده شدند کـــــــــه از نظر من حقیر هم "خود فروخته" هستند.افرادی که با پول و سرمایه های این نظام و مملکت رشد کردند تا به جایی رسیدند که به قول معروف "رو دست میبردنشون" ، رفتند!

پیچ و مهره قدرت ... شاید در لحظه کمی ثقیل باشد، اما خیلی هم حرف ترسناکی نیست از دختر دانشجویی که ترسیده نامزدش را از دست بدهد! به قول "فراستی" ( حرفت رو بزن ، تیکه ات رو بنداز اما از دهن کسی حرفت رو بزن که اصلا به قیافه اش بخوره اون کلام ) حقیقتا این صحبت از دهن "نامزد مهندس" اصلا آنقدر ارزشمند و سنگین نیست، فکر کنید این صحبت را به صورت درد و دل "حیدر" به "مهندس" میگفت ... "نشت عقاید" با مهر داغ شده بر پیشانی اش میزدیم ...

تکه هایی مانند "حیدر خیبری یـــــا حیدر موتوری" فاصله اعتقادات و فعلی را با ارزش های اصلی اسلام را نشان میدهد، شاید "حیدر" آخرین بازمانده از "حیدر خیبری" ها بود ... انسان بودن "حیدر" ، شکست خودنش ، شهید شدنش در فیلم اتفاق های خوبی بود که باعث میشد حس نکنیم یک قهرمان فیلم های آمریکایی را ایرانی کردیم و میبینیم...

صحنه هایی که در این فیلم استفاده میشد بسیار زیاد و خوب و خوش آبرنگ بودند، اکشن بی دلیل و پرسروصدا نداشتیم که باز هم از کات مثبت فیلم بود. شاید فقط لازم بود تا در مورد "پینت بال" کمی تجدید نظر میشد!

در نهایت خسته نباشید ویژه داره این فیلم عالی ، هم به ایراهیم حاتمی کیا و هم به پرویز پرستویی و صد البته به مریلا زارعی که باز هم خوش درخشید.

 

 

 


دیشب فیلم زیبای بادیگارد رو دیدم، تلاش حاتمی کیا برای حفظ ارزش های دوران ابتدای انقلاب در فیلم مشهود است

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.