تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

ایران برد ، هر دو بازی را

جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
بازدید : 1339 نفر

در شبی که مدت ها بود بلوایی سرش به پا بود ، استادیوم یک دست سیاه پوش آزادی نشان داد که بازی فوتبال چیزی از دین و ایمان مردم کم نمیکند.
یادم میاد حدود 10 -15 سال پیش محرم و شب عید یکی شده بود ، ساعت 11 اینطورا سال تحویل بود ... اکثر مردم شال عزا یا یه سربند "یاحسین" یا هرچیزی که به مرام محرم مربوط بود سر سفره 7سین گذاشته بودند... هیچ دسته ای در آن ساعت حرکت نکرد، خیلی ها در هیات سال را تحویل کردند و خیلی ها در خانه هایشان اما تا یک سالعت بعدش تمام خیابان ها پر شده بود از دسته های عزاداری ...

هرچیزی جای خود داشته باشد، چه زیبا میشود ...
فیلم هایی را دیدم که تماشاگران خودشان در حال "دم گرفتن" بودند و دو دمه معرف "ای اهل حرم ... " را گرفته و سینه میزدند ...  به خدا همین سینه زن ها و علامت کشا و مدیحه سراها دوست دارن ایرام بره جام جهانی ... به خدا که رفتم مقام آوردن ما با نام و عنوان "اسلام" خیلی خیلی مهم است و باید از اهداف اصلی باشد.


به هر حال بازی عالی پیش رفت ، جو ترسناک استادیوم و صدای نهیب "لبیک یاحسین" تماشاچیان کار خود را کرد ...
اگه باخته بودیم شاید میگفتم دست مسئولین پشت داستان بوده ، اما خدا رو شکر که بردیم ، با ندای "لبیک یاحسین" هم بردیم ... که هم دنیا رو داشته باشیم هم آخرت ...

یا علی ، عزاداری هاتون قبول

 

 

 

 


تیم ملی ایران در شب عاشورا هم بازی برابر کره را برد، هم نمایش دینداری و احترام به امامش را ...

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.