تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

محرم داستان غریبی دارد ...

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
بازدید : 5238 نفر

دو سال پیش "تکیه" محلمون که توسط رفقای هم سن خودم حدود 20 سال پیش راه افتاده بود در آتش سوخت و خاکستر شد.
شب هفتم محرم بود و روز هشتم، صبح همه بچه ها مبهوت به داربسته هایی نگاه میکردند که تکه های برزنت سوخته از برخی قسمت هایش آویزان بود. قرآنی که نسوخته بود ، موتور و ماشینی که سوخته بودند ، علامت هایی که سوخته بودند، نه شال و نه پر و نه هیچ چیز !!! فقط سه نفر سالم توانسته بودند بیرون بزنند و یک جلد قرآن دور سوخته ای که متن اصلی اش سالم سالم بود !!

عکس علامت سال قبل از آن آتش سوزی ، همین عکسی است که در متن مطلبم زدم ... زرد به نیت "هل من مبارز طلبیدن" به نیت آنکه سرباز توییم حسین جان ...

هشتم آن سال ، شب راس ساعت 9 شب هیئت به زحمت بچه ها و لطف صاحب مجلس کاملا به پا شد حدود 50 میلیون که همه اهل محل و حتی غیرمحلی ها در آن سهیم بودند.

سال بعد، ( ینی سال 1394 ) پرهای آبی زدیم به علامت و شال آبی ... واقعا زیبایی قبل را نداشت اما چیزی که مهم است طبیعتا "نیت" انسان هاست...

و امسال ، من دیسک گردنی که شاید 1 یا 2 میلیمتر بیرون زده !!! اما ناتوانم کرده حتی از سینه زنی :( چه برسه به علامت کشی !!! علامت که میبینم اشک تو چشمم جمع میشه ، یاد روزهایی میافتم که از جون و دل مایه میذاشتیم ... با عشق علامت کشیدیم و ای کاش کارم  نوعی نبود که من را به این روز بیاندازد ... پیرغلامی زودرس ، همینه !!!

عزاداری هاتون قبل درگاه حق و صاحب عزا ، انشالله

 

 

سه سال پیش و این زندگی که هردمش یک داستان است

آرمان امیراحمدی
امسال شدیم عکاس آرمان امیراحمدی
آرمان امیراحمدی
آرمان امیراحمدی

آرمان امیراحمدی

آرمان امیراحمدی


از کودکی عشق محرم و هیئت و دسته های عزاداری و ... بودم

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.