تهران - فردوس شرق - ساختمان پارسا - واحد 14
09124989918 - 02144248200

مردان ایکس و باز هم خدای راء

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵
بازدید : 282 نفر

کم کم هرفیلمی که از هالیوود بیرون میآید یه ربطی به مصر باستان و اهرام ثلاثه و ... دارد ، مردان ایکس هم از دست گل های آخر مارول کامیکس است که سر تعظیم به مصر باستان فرود میآورد.

شخصیت اصلی در مورد  "صباح نور" یا "آپوکالیپس" یا همانطور که خودش اشاره میکند "خدای راء" یا "خدای خورشید" است.

بارها و بارها "آپوکالیپس" تکرار میکند : آنها خدایان دروغین بودند !!!

ظاهرا جنگ بالا گرفته و دیگه دعوا سر اینکه چه کسی خداست !! باز باید برگردیم به منابع خودمان و جمله بسیار مهمی که این روز ها ، ثانیه به ثانیه با معناتر میشود.

" یعبدون الجن و کان بهم یومنون - جن را عبادت میکردند و به آن ایمان داشتند "

داستان دقیقا همین است. خدای راء و دیگر خدایان مصر یا افسانه بودند که با توجه به پراکنده شدن افکاری همانند افکار آنها در سراسر دنیا، این نظیریه بعید است. یا "جن" بودند که هم در قرآن ما مسلمانان به آن اشاره شده و هم هالیوود تمام تلاش خود را برای به نمایش درآوردن قدرت آنها به کار میگیرد.

خدای راء سال های پیش (در دوران مصر باستان) در یک انتقال گیر میکند و با ناتمام ماندن انتقال به خوابی عمیق فرو میرود و فرقه ای در همین دوران با تحریک او و خواندن ورد و ... دوباره او را به جهان بازمیگردانند.
اینم از خدای واقعی معرفی شده توسط هالیوود ، خدایی که توسط انسان جان میگیرد ...

او بعد از بیدار شدن از خوابی چندصدساله تلاش میکند تا جهش یافته ها را در کنار خود جمع کند تا جهان را نابود کند و جهانی دوباره بسازد !!!

- یکی بره این خدای راء رو توجیح کنه اون بدبخت خرمافروش کاری نداره تو شاه جهانی یا هر کس دیگه ای !!! لازم نیست همه دنیا رو نابود کنی ، مستقیم برو کاخ سفید، بعدم روسیه و بعد هم چین و فرانسه و... بعد از کشتن همه رئسای دولت شما ؛ شما همه کاره میشی !!! نه اینکه بری تو قاهره هرم آهنی بسازی !!!! پ
خوب درد این خدا چیه ؟! خدایی که راه رو اشتباه میره ؟! اینبار نه کاملا هم درست میره و نمادهاش رو با تمام وجود نگه میدارد.

در پایان هم طبیعتا باید شکست بخوره که میخوره !!!

داستان ضعیف و بی خود، خود باختی به دربار مصر باستان و دوره چپق قلیدون !!!
فیلم ها رو بر میدارن بیش از 2 ساعت هم کش میدن آخرشم هیچی ، جز مشتی نماد و سرسپردگی به شیاطین !!!

این فیلم 180 میلیون دلار هزینه داشت و 540 میلیون فروش کرد!!


دنبال یه فیلم هالیوودی درست و درمون هستم که بوی مصر نده !

توئیت های من ...

جمعه 25 خرداد 1397 : آقا دانیال هم به دنیا اومد .... عکس هاشو میذارم :D
جمعه 03 فروردین 1397 : سال 96 هم تموم شد ! انشالله سال 97 بهتر باشه !
چهارشنبه 04 بهمن 1396 : یه کار پیدا کردم . تو مهدکودک :)) روحیه مثبت هم میگیره آدم
سه شنبه 26 دی 1396 : از کلمه رئیس متنفرم، رئیس‌ها فقط نق میزنند! برای ضعف‌های خود دیگران را میکوبند، چون رئیس هستند... رهبر باید بود.
دوشنبه 04 دی 1396 : نفس نفس ... چه درد آور که اثار پیری در صدای آقای صدای ایران موج میزنه :( نکن امروز را فردا ، دلم افتاده زیرپا ...

آخرین پروژه ها

طراحی وب

از 16 سالگی در سال 82 طراحی وب را در خانه تئاتر ایران آغاز کردم. امروز با بیش از یک دهه تجربه کاری آماده ارائه انواع خدمات طراحی وب هستم

توسعه دهنده وب

برنامه نویسی را با زبان #C در سال 1385 آغاز کردم. بیش از یک دهه است که تجربیات فراوانی در زمینه برنامه نویسی تحت وب به دست آوردم. .

فروش هاست

هرگز از جایی هاست نخریدم. در همان سال 82 با یک نمایندگی فروش شروع کردم و بعدها آن را تبدیل به سرور کردم و امروز بیش از 5 سرور در اختیار دارم.

تجربیات آرمان امیراحمدی

 • خانه تئاتر ایران
  توسعه دهنده وب 1382-1385
  دوران طلایی کارهای فرهنگی و فن آوری اطلاعات من به اوایل دهه 80 برمیگردد. جایی که در کنار بزرگان تئاتر ایران یعنی آقایان ایرج راد ، عزت الله انتظامی و کیومرث مردای در بخش روابط عمومی خانه تئاتر فعال بودم و سایت خانه تئاتر را مدیریت میکرد.
 • فن آوری اطلاعات نگاه
  مدیر فنی و پشتیبان سرور 1386-1388
  بعد از خانه تئاتر یک سال سرگرم کنکور و دانشگاه شدم. سپس به شرکت فن آوری اطلاعات نگاه پیوستم و به عنوان پشتیبان سرور و مدیر فنی فعالیت خود را آغاز کردم.
 • فن آوری اطلاعات آریا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1388 تا امروز
  بعد از دو سال فعالیت به شرکت دیگری پیوستم که وظیفه برنامه نویسی سایت ها را عهده دار شدم. ساخت برنامه مدیریت محتوا CMS اختصاصی در این شرکت تنها وظیفه ی من بود. بعد از مدتی به توسعه آن برنامه مدیریت محتوا پرداختیم.
 • پژوهشگاه نیرو
  مدیر بخش برنامه نویسی 1389-1391
  طراحی ، پیاده سازی و توسعه وب سایت پژوهشگاه نیرو زیر نظر مهندس پژمان فخیمی، مدیر فن آوری اطلاعات وقت پژوهشگاه
 • دیدپویا
  مدیر بخش برنامه نویسی 1394 تا امروز ...
  در سال 1394 با شرکت دیگری آشنا شدم که در بخش برنامه نویسی وب بسیار ضعیف بود و قصد ارائه خدمات در این عرصه را داشت. همکاری با این شرکت همچنان ادامه دارد.
 • مهندسین ستایش
  مدیر گروه مندسین ستایش 1393 تا امروز ...
  در سال 1393 مجموعه مهندسین ستایش را پایه نهادم تا خودم به صورت مستقیم به ارائه برنامه نویسی وب بپردازم.